Ben Kimim

bengusu ozcanMerhaba! 1995 yılının ilk günü, küçük ve fantastik memleketim Çorum’da, ismimin bir harfinin yanlış yazılmasıyla Bengüsu bebek olarak doğdum. Hadi bakalım büyük şehir deyip liseyi Atatürk Fen Lisesi’nde yatılı okuduğum için de İstanbul’da büyüdüm. Şimdilerde çok sevdiğim okulum Sabancı’da yine çok severek endüstri mühendisliği okuyorum.  Denediğim her türlü sporda beceriksiz olmakla birlikte kendi çapımda yürüyüş veya egzersiz yapmayı, yeni yeni piyano çalmayı bir de teknolojinin her türlüsünü çok ama çok seviyorum.

Yazılarımın bir bölümünü 3 yıldır diğer Sabancılılarla zevkle paylaştığımız Such As Blog’dan buraya aktardım. Oradan buradan aklıma eseni yazmakla beraber seyahat ve fotoğraf aşkımın birleştiği gezi yazılarımı, kıyıda köşede kalmaması gereken minik İstanbul rotalarımı ve röportajlarımı, gönlümden kopan öykü ve şiirlerimi taze taze paylaşmaya devam edeceğim. Bu yazılarda sohbetimi beğenirseniz, daha uzun ve daha tatlıları için kitaplarım Maskeli Kedi ve Antika Adam’ı da okuyabilirsiniz 😉

Dünü anlattım, bugünü anlattım. Peki ya yarın? Öğrendim ki kendini yüzde yüz tanımak diye bir şey yok! Siz her adımda değişirken bir sonraki adım ne olmalı, nasıl tahmin edeceksiniz? O yüzden şimdilik her maceraya açık görüyorum yolumu. Ne demiş anneannelerimiz, “ay evladım, hakkımızda hayırlısı olsun !”

Show Buttons
Hide Buttons